Головна  
Комплекс "Глухомань"  
Ресторан  
Готель «Глухомань»  
Рублені будиночки  
Апітерапія  
Виїздні церемонії  
Лазні на дровах  
Аквапарк  
Готель аквапарку  
Пейнтбол  
Кінні прогулянки  
Мінізоопарк  
Замовити доставку  
 
Відгуки  
Контакти  
Кейтерінг  
Конференції  

Ресторанно-готельний комплекс «Глухомань» пропонує оздоровчо-лікувальний курс апітерапії

Апітерапія - лікування хвороб із застосуванням живих бджіл і продуктів бджільництва.

Сон в апібудиночку - це реальність. Наша пасіка надає послугу сну в апібудиночках. Повітря вулика насичене біологічно активними речовинами прополісу, який має антисептичні властивості.

Цей природний антисептик вибірково діє на мікроорганізми всередині людини: шкідливі - нейтралізує, а корисні - зберігає, а також сприяє нормалізації обміну речовин.

Сон в апібудиночку - чудова комплексна терапія для організму людини, що базується на її близькому контакті з бджолиною сім'єю. Це величезне біологічне магнітне поле, під дією якого відбувається вирівнювання порушень електромагнітного поля людини, внаслідок яких виникають різні захворювання.

На організм людини великий позитивний вплив має не лише "живе" тепло бджолиної сім'ї, але й мікровібрації, які створюються змахами крилець бджіл, що діють як вібромасаж, що, у свою чергу, позитивно діє на нервову, кровоносну, м'язову систему, створюючи умови для самокорегування функцій внутрішніх органів.

Вуликотерапія покращує діяльність серцево-судинної системи, нервової та ендокринної системи, дихальної системи (за рахунок інгаляцій вуликового повітря, насиченого фітонцидами, прополісом, воском). Крім того, покращується психоемоційний статус людини, підвищення працездатності та імунітету, очищення й регенерація тканин.

Лікувальні властивості нашої апітерапії:

  • Позбавлення проблем з тиском. Процедура допомагає нормалізувати кровообіг в організмі.
  • Відновлює здоров'я серцево-судинної системи, сприяє лікуванню і профілактиці різних захворювань, пов'язаних з даною системою.
  • Хвороби дихального апарату - ще одне показання до терапії. Вона добре прочищає бронхи, нормалізує дихання, чинить бронхолітичну дію на організм в цілому.
  • Сон на вуликах допомагає схуднути, а також вилікувати численні недуги, пов'язані з шлунково-кишковим трактом і травною системою.
  • Після перенесених операцій, коли організму потрібна допомога в якнайшвидшому відновленні, сон на вуликах приходить на допомогу. Він комплексно відновлює здоров'я, допомагаючи швидше повернутися в форму.
  • Дуже корисна процедура для жінок. Вона повертає здоров'я репродуктивної системи, усуває проблеми з сечостатевої системою. Зафіксовано, що в деяких ситуаціях жінки позбувалися безпліддя.
  • Сон на вуликах корисний не тільки для молодого і зрілого населення, але і для літніх людей. Для них особлива користь полягає в лікуванні атеросклерозу та інших вікових змін. Процедура допомагає тримати організм в цілому у формі і захищає його від хвороб, характерних для людей цієї вікової категорії.
  • Така процедура знижує ймовірність розвитку онкологічних захворювань і туберкульозу.
  • Нормалізація нервової системи за рахунок заспокійливого дзижчання комах.
  • Нарешті, з допомогою даної процедури можна відновити і зміцнити імунітет, а також вилікувати застуду, вірусні та інфекційні захворювання.

Щоб лікування справило максимально якісний і довготривалий ефект, необхідно пройти повний курс. Він включає в себе до 15 сеансів з максимальною перервою в 1 день. Обмежень по віку немає.

1 сеанс

 200 грн/год

200 грн

5 сеансів

180 грн/год

900 грн

10 сеансів

160 грн/год

1600 грн

15 сеансів

150 грн/год

2250 грн

Записатися на апітерапію можна за тел:

(050) 406 35 55 - адміністратор готелю

(066) 007 65 56 - адміністратор лазні

або в Медичному центрі «Клініка Скалянського» за тел:

(095) 093 62 91

(097) 964 55 60

Апітерапія, оздоровчо-лікувальний курс апітерапії, Полтава Ресторанно-готельний комплекс «Глухомань» пропонує оздоровчо-лікувальний курс апітерапії Повітря вулика насичене біологічно активними речовинами прополісу, який має антисептичні властивості Апітерапія обмежень по віку не має Апітерапія обмежень по віку не має
© Глухомань, 2019
• • Адреса, телефони, схема проїзду