Головна  
Комплекс "Глухомань"  
Ресторан  
Готель «Глухомань»  
Рублені будиночки  
Апітерапія  
Виїздні церемонії  
Лазні на дровах  
Аквапарк  
Готель аквапарку  
Пейнтбол  
Кінні прогулянки  
Мінізоопарк  
Замовити доставку  
 
Відгуки  
Контакти  
Кейтерінг  
Конференції  

ЛАЗНЯ НА ДРОВАХ, ПОЛТАВА

На території комплексу біля лісу знаходяться дві лазні на дровах з окремими залами, басейнами і альтанками, де Вам нададуть цілий комплекс оздоровчих процедур: різноманітні масажі, пілінг, обгортання, карпатський чан.

Як влаштована лазня на дровах? По-перше, справжні лазні повністю дерев'яні, за винятком, природно, печі-кам'янки. Баня в «Глухомані» облицьована липою і обладнана декількома полками, виготовленими з липи. Температура повітря досягає 90-100 0 °С.

Через високий вміст пари в повітрі прогрів організму набагато сильніший, ніж в сауні: піт не випаровується, і за рахунок посиленої циркуляції крові починають прогріватися внутрішні тканини. Природно, після парилки організм постійно вимагає охолодження в басейні з холодною водою поки знову не заманеться зігрітися. І так - кілька разів з тепла в холод і назад. Чудова загартовка і тренування судин!

Доповнення до лазні «Карпатський чан» - це унікальна спа-процедура. Завдяки паренню в чані можна забути про стреси і стимулювати роботу серцево-судинної системи і нирок. Процедури можуть зняти болі при ревматизмі, нормалізувати обмін речовин, знизити ризик простудних захворювань. Цілюще тепло гарячої води проникає в кожну клітинку організму, максимально розслаблює м'язи, дає їм справжній відпочинок, приносячи ні з чим незрівнянну користь. Температура води в чані від 38 – 42С. Настоюється на лікарських травах (ромашка, полинь, звіробій та ін.)

На закінчення - неспішний ритуал поповнення запасів вологи в організмі. Можна пити - довго, багато, з нескінченною насолодою - чай, трав'яні відвари, соки, квас, мінералку ... Справжні цінителі ніколи не стануть пити міцні напої в лазні.

Баня на дровах в Полтаве Баня на дровах в Полтаве Баня на дровах в Полтаве Баня на дровах в Полтаве Баня на дровах в Полтаве Баня на дровах в Полтаве Баня на дровах в Полтаве Баня на дровах в Полтаве Баня на дровах в Полтаве Баня на дровах в Полтаве Баня на дровах в Полтаве Баня на дровах в Полтаве
© Глухомань, 2019
• • Адреса, телефони, схема проїзду