Головна  
Комплекс "Глухомань"  
Ресторан  
Готель «Глухомань»  
Рублені будиночки  
Апітерапія  
Виїздні церемонії  
Лазні на дровах  
Аквапарк  
Готель аквапарку  
Пейнтбол  
Кінні прогулянки  
Мінізоопарк  
Замовити доставку  
 
Відгуки  
Контакти  
Кейтерінг  
Конференції  

ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «ГЛУХОМАНЬ» У ПОЛТАВІ

Готельний комплекс у казковому стилі - будиночок «Лісовика», «Баби Яги», «Теремок» завжди відкриють Вам двері, готові прийняти Вас на нічліг і приємно здивують своєю комфортабельністю і оригінальністю дизайну!

Рублений будиночок "Теремок" складається з двох номерів:

  • люкс двокімнатний;
  • однокімнатний номер;

Будиночок "Лісовика" - однокімнатний номер. Дизайн інтер'єру номера виконаний в оригінальному казковому стилі. Стіни, стеля оббиті дубом.

Будиночок"Баби Яги" відрізняється тим, що інтер'єр номера оформлений березою.

У кожному номері (кімнаті) встановлене велике двоспальне ліжко, є санвузол, душова кабіна, умивальник. В санвузлах завжди є гаряча і холодна вода.

ПРЕЙСКУРАНТ РУБЛЕНІ БУДИНОЧКИ

Тел:+38 0532 648-548

Тел. моб: +380 067 640 3555

Тел. моб: +380 050 406 3555Гостиничный комплекс в сказочном стиле - деревянные рубленые домики Гостиничный комплекс в сказочном стиле - деревянные рубленые домики Гостиничный комплекс в сказочном стиле - деревянные рубленые домики Гостиничный комплекс в сказочном стиле - деревянные рубленые домики Гостиничный комплекс в сказочном стиле - деревянные рубленые домики Гостиничный комплекс в сказочном стиле - деревянные рубленые домики Гостиничный комплекс в сказочном стиле - деревянные рубленые домики Гостиничный комплекс в сказочном стиле - деревянные рубленые домики Гостиничный комплекс в сказочном стиле - деревянные рубленые домики Гостиничный комплекс в сказочном стиле - деревянные рубленые домики Гостиничный комплекс в сказочном стиле - деревянные рубленые домики Гостиничный комплекс в сказочном стиле - деревянные рубленые домики
© Глухомань, 2019
• • Адреса, телефони, схема проїзду