Головна  
Комплекс "Глухомань"  
Ресторан  
Готель «Глухомань»  
Рублені будиночки  
Апітерапія  
Виїздні церемонії  
Лазні на дровах  
Аквапарк  
Готель аквапарку  
Пейнтбол  
Кінні прогулянки  
Мінізоопарк  
Замовити доставку  
 
Відгуки  
Контакти  
Кейтерінг  
Конференції  

ПЕЙНТБОЛ У ПОЛТАВІ

Пейнтбол зі справжньою польовою кухнею, нічний пейнтбол, стрільба з пневматичної зброї - заняття для тих, хто любить гострі відчуття.

Пейнтбол – командна спортивно-технічна гра з використанням пневматичних маркерів, що стріляють крихкими желатиновими кульками, наповнені водо-розчинною фарбою. В ході 10-15 хвилинної гри дві команди, що стартують з баз в протилежних кінцях поля, прагнуть захопити прапор, що знаходиться в центрі поля і поставити його на стартовій базі противника, вразивши при цьому найбільшу кількість гравців супротивника. Поразкою вважаються наявність на гравцеві або його спорядженні плями фарби розміром більше п’яти копійкову монету, вихід за межу поля або видалення суддею за порушення правил.

З метою безпеки всі хто знаходяться на полі (гравці і судді) зобов'язані носити маски, що захищають обличчя і голову, всі маркери регулюються таким чином, щоб швидкість вильоту кульки не перевищувала безпечної, на полі під час гри присутні судді, що стежать за дотриманням правил. Для додаткового захисту можливе використання стеганих жилетів, рукавиць, наколінників і налокітників.

В якості поля для гри використовуються лісові або відкриті майданчики з природними або штучними укриттями для гравців. Стартові та флагової бази розмічаються яскравою стрічкою.

Переваги пейнтболу.

Пейнтбол не вимагає спеціальної фізичної підготовки і базується на простих і зрозумілих правилах, тому брати участь в ній може будь-яка людина, допущена до занять фізкультурою за станом здоров'я.

Ігри відбуваються на свіжому повітрі і пов'язані з активними руховими навантаженнями, причому відсутня необхідність поділу гравців по вагових або вікових категоріях.

У порівнянні з іншими видами спорту, пейнтбол має особливу привабливість, як військово-спортивна пригода. Мало того, пейнтбол дає можливість контрольованого викиду агресії і зняття стресів.

Пейнтбол може бути використаний як нетрадиційний вид спорту з елементами військово-патріотичного виховання та підготовки до служби в армії, виховання дбайливого ставлення до обладнання та спорядження і відволікання підлітків від вулиці.

Також широко використовується така можливість пейнтболу, як згуртування колективу в ході гри і виявлення природних лідерів - багато компаній (наприклад, IBM) використовують її для підбору робочих груп всередині корпоративних турнірів.

Пейнтбол в Полтаве Пейнтбол в Полтаве Пейнтбол в Полтаве Пейнтбол в Полтаве Пейнтбол в Полтаве Пейнтбол в Полтаве Пейнтбол в Полтаве Пейнтбол в Полтаве Пейнтбол в Полтаве Пейнтбол в Полтаве
© Глухомань, 2019
• • Адреса, телефони, схема проїзду