Головна  
Комплекс "Глухомань"  
Ресторан  
Рублені будиночки  
Російська лазня  
Пейнтбол  
Кінні прогулянки  
Оформити заявку  
Відгуки, пропозиції  
Написати лист  

На замітку:


Ресторанно-Готельний комплекс «Глухомань»

Ресторанно-Готельний комплекс «Глухомань» пропонує активний відпочинок у мальовничому зеленому куточку під Полтавою

На території комплексу до ваших послуг двоповерховий ресторан у староросійському казковому стилі з відкритою терасою і трьома літніми площадками на водній гладі в оточенні різнобарвних фонтанів і лебедів. На одній з площадок гості можуть танцювати, розважатись та приймати участь у різноманітних шоу-програмах.

У ресторані функціонують 4 зали, оформлених у стилі народного фольклору за участю персонажів зі старої доброї народної казки :

 • зал «Ємелі» на 50 місць зі справжньою російською піччю;
 • зал «Жар-Птиці» з павлінарієм на 20 місць;
 • зал «Три Ведмеді» на 40 місць, а також VIP – зал з 12-ти футовим більярдним столом і м'яким куточком;
 • зал «Гуси-лебеді» на 50 місць.

Багато блюд з нашого меню готуються на відкритому вогні у справжній російській печі!

Біля ресторану на зеленій галявині розміщений дитячий майданчик, де Ваші дітки можуть гратися, кататися на машинках, гойдалці й гірках

На території комплексу біля лісу розташовані дві російські лазні із трьома окремими залами, басейнами й альтанками, де Вам нададуть цілий комплекс оздоровчих процедур: різноманітні масажі, піллінги, обгортання

Готельний комплекс у казковому стилі - будиночок «Баби Яги», «Лісовика», «Теремок» завжди відкриють Вам двері, готові прийняти Вас на нічліг і приємно здивують своєю комфортабельністю й оригінальністю дизайну!

Прогулянки на конях, рибалка, пейнтбол зі справжньою польовою кухнею, спів птахів і звичайно ж чисте свіже повітря доповнять Ваші незабутні враження від відвідування «Глухомані».

Ресторанно-Готельний комплекс в  Полтаві «Глухомань» розташований на тому місці, де 16 червня в день свого народження був поранений у ліву ногу шведський король Карл XII. На цьому місці встановлені пам'ятні стелли.

Ми розташовані поруч із автомагістраллю «Київ-Харків», поворот на с. Нижні Млини.Прейскурант за проживання й послуги в ресторанно-готельному комплексі "Глухомань"

Тел: +38 0532 689 099

Тел. моб: +380 050 850 3555Ресторан, готель, російська лазня, Полтава Ресторан, готель, російська лазня, Полтава Ресторан, готель, російська лазня, Полтава Ресторан, готель, російська лазня, Полтава Ресторан, готель, російська лазня, Полтава Ресторан, готель, російська лазня, Полтава Ресторан, готель, російська лазня, Полтава Ресторан, готель, російська лазня, Полтава Ресторан, готель, російська лазня, Полтава Ресторан, готель, російська лазня, Полтава Ресторан, готель, російська лазня, Полтава
© Глухомань, 2009
TSD DesignАдреса, телефони, схема проїзду