Головна  
Комплекс "Глухомань"  
Ресторан  
Рублені будиночки  
Російська лазня  
Пейнтбол  
Кінні прогулянки  
Оформити заявку  
Відгуки, пропозиції  
Написати лист  

На замітку:


 Російська лазня, Полтава

На території комплексу біля лісу розташовані дві російські лазні із окремими залами, басейнами і альтанками, де Вам нададуть цілий комплекс оздоровчих процедур: різноманітні масажі, пілінг, обгортання.

Як влаштована російська лазня? По-перше, справжні лазні повністю дерев'яні, за винятком, природно, пічки-кам’янки. Лазня в «Глухомані» облицьована липою й обладнана декількома полицямими, виготовленими з липи, різної висоти. Температура повітря досягає 90-100 градусів.

Вміст пари в повітрі регулюється дуже просто. На камені печі- кам’янки виливається невеликий ківшик окропу, потім ще... Знавці лазні строго дозують порції води - з точністю до 50 грамів визначають, скільки й коли лити. Ну й неодмінний атрибут російської лазні - віник. Паритися віником - ціле мистецтво. Важко навіть перелічити хвороби, які надійно виганяють цими самими віниками: простудні захворювання, хвороби шкіри, порушення обміну речовин, порушення травлення, серцево-судинні... Звичайно, баня - не панацея, але предкам нашим у більшості випадків заміняла аптеку, і досить непогано.

Через високий вміст пари в повітрі прогрів організму набагато сильніший, чим у сауні: піт не випаровується і за рахунок посиленої циркуляції крові починають прогріватися внутрішні тканини. Природно, після парильні організм настійно вимагає охолодження в басейні з холодною водою поки знову не з'явиться бажання зігрітися. І так - кілька разів з тепла в холод і назад. Чудове загартування й тренування судин!

На закінчення - неспішний ритуал поповнення запасів вологи в організмі. Можна пити - довго, багато, з нескінченною насолодою - чай, трав'яні відвари, соки, квас, мінералку... Справжні цінителі ніколи не стануть пити міцні напої в лазні.

Російська лазня в Полтаві Російська лазня в Полтаві Російська лазня в Полтаві Російська лазня в Полтаві Російська лазня в Полтаві Російська лазня в Полтаві Російська лазня в Полтаві Російська лазня в Полтаві
© Глухомань, 2009
TSD DesignАдреса, телефони, схема проїзду