Пейнтбол в Полтаві
Пейнтбол зі справжньою польовою кухнею, нічний пейнтбол, стрілянина із пневматичної зброї - заняття для тих, хто любить гострі відчуття.
Пейнтбол - командна спортивно-технічна гра з використанням пневматичних маркерів, що стріляють тендітними желатиновими кульками, наповнених водо-розчинною фарбою. У ході 10-15 хвилинної гри дві команди, що стартують із баз у протилежних кінцях поля, прагнуть захопити прапор, що перебуває в центрі поля й встановити його на стартовій базі супротивника, уразивши при цьому найбільше число гравців супротивника. Поразкою вважаються наявність на гравці або його спорядженні плями фарби розміром більше гривневої монети, вихід за кордон поля або видалення суддею за порушення правил.
З метою безпеки всі, хто знаходиться на полі, (гравці й судді) зобов'язані носити маски, що захищають особу й голову, всі маркери регулюються таким чином, щоб швидкість вильоту кульки не перевищувала безпечної, на полі під час гри присутні судді, що стежать за дотриманням правил. Для додаткового захисту можливе використання стьобаних жилетів, рукавичок, наколінників і налокітників.
У якості поля для гри використовується лісова або відкрита площадка із природними або штучними укриттями для гравців. Стартові й прапорові бази розмічаються яскравою стрічкою.
Переваги пейнтболу.
Пейнтбол не вимагає спеціальної фізичної підготовки й базується на простих і зрозумілих правилах, тому брати участь у ній може будь-яка людина, яка допущена до занять фізкультурою по стану здоров'я.
Ігри відбуваються на свіжому повітрі й пов'язані з активним руховим навантаженням, причому відсутня необхідність поділу гравців по вагових або вікових категоріях.
У порівнянні з іншими видами спорту, пейнтбол має особливу привабливість, як військово-спортивна пригода. Мало того, пейнтбол дає можливість контрольованого викиду агресії й зняття стресів.
Пейнтбол може бути використаний як нетрадиційний вид спорту з елементами військово-патріотичного виховання й підготовки до служби в армії, виховання дбайливого відношення до встаткування й спорядження й відволікання підлітків від вулиці.
Також широко використовується така можливість пейнтболу, як зімкнення колективу в ході гри й виявлення природних лідерів - багато компаній (приміром, IBM) використовують її для підбору робочих груп у ході проведення корпоративних турнірів.
|